- List
- Mixed
- Map
10,000+ Sold Properties
- Default
- Most Recent
- Price-Highest
- Price-Lowest
- Beds (Most)
- Baths (Most)
- Year Built (Newest)
$290,000
$309,900
6.4%10212 V ST, Omaha, NE 68127
Listed by Michael Maley BHHS Ambassador Real Estate
$981,000
$999,000
1.8%21746 Bayshore DR, Columbus, NE 68601
Listed by Michael Maley BHHS Ambassador Real Estate
$345,000
$359,900
4.1%13233 Cedar CIR, Omaha, NE 68144
Listed by Michael Maley BHHS Ambassador Real Estate
$599,950
$599,500
0.1%3754 S 197 ST, Omaha, NE 68130
Listed by Michael Maley BHHS Ambassador Real Estate
$1,250,000
$1,250,000
1223 S 11 ST, Omaha, NE 68108
Listed by Michael Maley BHHS Ambassador Real Estate
$1,285,000
$1,295,000
0.8%3835 S 179 TER, Omaha, NE 68130
Listed by Michael Maley BHHS Ambassador Real Estate
$319,900
$319,900
14539 Karen ST, Omaha, NE 68137
Listed by Michael Maley BHHS Ambassador Real Estate
$1,890,000
$1,875,000
0.8%1510 S 218 ST, Elkhorn, NE 68022
Listed by Michael Maley BHHS Ambassador Real Estate
$351,000
$349,900
0.3%15443 Cuming CIR, Omaha, NE 68154
Listed by Michael Maley BHHS Ambassador Real Estate
$950,000
$1,050,000
9.5%1126 Willow Wood CIR, Omaha, NE 68152
Listed by Michael Maley BHHS Ambassador Real Estate
$950,000
$999,000
4.9%19606 Charles CIR, Elkhorn, NE 68022
Listed by Michael Maley BHHS Ambassador Real Estate
$1,475,000
$1,499,999
1.7%8616 Broadmoor DR, Omaha, NE 68114
Listed by Michael Maley BHHS Ambassador Real Estate
$810,000
$879,900
7.9%402 Reymar CIR, Plattsmouth, NE 68048
Listed by Michael Maley BHHS Ambassador Real Estate
$1,453,147
$1,800,000
19.3%29208 Martin CIR, Valley, NE 68064
Listed by Michael Maley BHHS Ambassador Real Estate
$315,000
$320,000
1.6%7817 N 147 AVE, Bennington, NE 68007
Listed by Michael Maley BHHS Ambassador Real Estate
$280,000
$289,000
3.1%4332 Vinton ST, Omaha, NE 68105
Listed by Michael Maley BHHS Ambassador Real Estate
$790,000
$799,900
1.2%1331 S 210 ST, Elkhorn, NE 68022
Listed by Michael Maley BHHS Ambassador Real Estate
$400,000
$375,000
6.7%6407 S 106 CIR, Omaha, NE 68127
Listed by Michael Maley BHHS Ambassador Real Estate
$350,000
$350,000
1112 S 93 AVE, Omaha, NE 68124
Listed by Michael Maley BHHS Ambassador Real Estate
$1,195,000
$1,275,000
6.3%5708 S 238 ST, Elkhorn, NE 68022
Listed by Michael Maley BHHS Ambassador Real Estate
$171,500
$169,500
1.2%3507 N 42 ST, Omaha, NE 68111
Listed by Michael Maley BHHS Ambassador Real Estate
$220,000
$220,000
14539 Karen ST, Omaha, NE 68137
Listed by Michael Maley BHHS Ambassador Real Estate
$276,000
$285,000
3.2%1944 S 48 ST, Omaha, NE 68106
Listed by Michael Maley BHHS Ambassador Real Estate
$146,000
$150,000
2.7%12727 West Dodge RD, Omaha, NE 68154
Listed by Michael Maley BHHS Ambassador Real Estate
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- ...
- 417